خوش آمدید بهبهار اندیشه باختر

شرکت بهار اندیشه باختر دشت نیلگون شرکتی سلامت محور میباشد که در زمینه پخش مواد غذایی با اخذ تمام مجوز های سلامت و رعایت تمام نکات بهداشتی فعالیت خود را شروع کرده است. هدف اصلی از تاسیس شرکت ورود به سبد غذایی خانواده های ایرانی با محصولاتی ارگانیک و غالباً محصولاتی که برای سلامتی مفید میباشد وارد بازار شده است.

شرکت بهار اندیشه باختر دشت نیلگون در نظر دارد با شناسایی محصولاتی از جمله شکر و قند قهوه ای که برگرفته از نیشکر است به کمک افرادی که به سلامتی خود اهمیت می دهند و همچنین میزان کالری دریافتی برایبشان مهم میباشد، بیاد.

آب نیشکر سرشار از مواد مغزی میباشد که جایگیزین خوبی برای نوشیدنی های است که از قند تهیه میشوند زیرا نیشکر نسبت به چغندر ارزش غذایی بهتر و قند کمتری دارد.

اگر میخواهید به کمک مصرف مواد غذایی مفید و طبیعی سلامتی خود را حفظ کنید. پیشنهاد میشود شکر و قند قهوه ای را جایگزین شکر سفید کنید. شاید شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که برای رسیدن به وزن ایده آل رژیم های سختی را رعایت کرده و یا از کسانی هستید که به دیابت مبتلا می باشد و استفاده از شکر و قند سفید برایتان منع شده است شما میتوانید با مصرف شکر قهوه ای به صورت روزانه و اما به مقدار کم نیاز بدن خود را پاسخ داد. و هم انرژی مورد نیاز برای انجام فعالیت مغزی و جسمانی خود را تامین نمایید.

شرکت بهار اندیشه باختر